Przystań Twórcza

Muzyka

Jedną z moich pasji twórczych jest muzyka. Ukończyłam Społeczne Ognisko Muzyczne w Koszalinie w klasie syntezatora. Od wielu lat tworzę własne kompozycje muzyczne w postaci piosenek oraz utworów instrumentalnych z wykorzystaniem komputerowych programów do tworzenia muzyki.

W 2018 roku stworzyłam ścieżkę dźwiękową do filmu fabularyzowanego „Jakusz – Historia Gryfa Pomorskiego Oddział Konarzyny i Swornegacie”.

Na co dzień tworzę własne piosenki i montuję do nich wideoklipy, które są dostępne na moim kanale na portalu YouTube. Cały czas odkrywam nowe brzmienia muzyczne. W ostatnim czasie do moich ulubionych instrumentów dołączyła: kalimba i ukulele.

Bajki audiowizualne

W 2021 roku w ramach współpracy wolontariackiej z Fundacją Edukacji Międzykulturowej stworzyłam audiowizualne opracowanie dwóch bajek: cygańskiej i turkmeńskiej, które są dostępne na stronie: www.miedzykulturowa.org.pl.

W 2024 roku stworzyłam audiowizualne nagranie „Bajki o wilczycy i wróżce”, w której oprócz mojego głosu, można także usłyszeć Mirosława Glinieckiego- szefa Teatru STOP. Część ilustracji wykonał jeden z moich studentów – Dawid Kuklinski.

Bajka jest dostępna na moim kanale na YouTube.